Solar panel, photovoltaic, alternative electricity source - concept of sustainable resources

Päikeseparkide ja päikesepaneelide ala hooldus

Et päikeseenergia tootlikkus ja päikesepaneelide võimsus oleks maksimaalne on vaja teostada nii seadmetele endale kontrolli kui ka paneelide aluse maa-ala hooldust. Iga katkestus maksab ju nii aega kui raha.

Videos — TracMow | Remote Control Slope MowersKuna kõik elektrisüsteemid kuluvad ja vananevad ajas, tasub ka aeg-ajalt kontrollida päikesepaneelide kõiki elektrilisi ühendusi ning inverteri korrasolekut. Päikeseelektrijaam on elektripaigaldis, mille kontroll tuleb kindlasti jätta professionaalsetele elektrikutele. Kui päikesepaneelide ümbruses hakkavad suvel kasvama kõrged taimed, võiks needki parema tootlikkuse ja õietolmu tekkimise pärast eemaldada. Päikesepaneelide hoolduseks ning rikete kõrvaldamiseks on vaja pääseda aga ka paneelide alla, selleks peaks kõrge rohi ja hein olema sealt niidetud. Kaugjuhitavad hooldus- ja nõlvaniidukid on mugav, kiire ning investeeringu mõttes ka kuluefektiivne lahendus päikesepaneelide aluse ja ümbruse maa-ala korrashoiuks niitmise näol.

Meie valikus pakkuda niidutöödeks päikeseparkide hooldusel BARBIERI kaugjuhitavad niidumasinad.

BARBIERI valikus 5 erinevat mudelit + lisaks ka võimalik lisada suur valik erinevat lisavarustust + täiselektriline akutoitel lahendus ja lisana ka GPS autonoomne niitmise lahendus. Lisaks nõlval või tasasel alal juhtpuldist niitmisele on võimalik seadistada Barbieri nõlvaniidukid vastavalt valitud niiduala programmile ka iseseisvalt/autonoomselt erinevaid alasid niitma.

Barbieri hooldusniidukitega: kiirus, mugavus, täpsus ja kõrgtehnoloogia sinu kätes. GPS, RTK teisaldatav süsteem, täiselektriline lahendus, flex-trimmer, pihustussüsteem jne.

Barbieri raadio teel juhitavad masinad on oma parimate näitajatega ette nähtud niitmiseks ka kõige ekstreemsetes tingimustes nt. järskudel kallakutel, niisketel aladel jne. Tänu kaugjuhtimisele saab olla operaator töö ajal ohutus kauguses ning ühtlasi suunata antud jäätmaniiduki tööle sinna kuhu muidu raske juurde pääseda ning tööd teostada.
Solar Farms – benefits for landlords | Energy Lawyers | Stephens Scown
… madalad konstruktsioonid, suured maalad, kõrge rohi, võsastunud ala, nõlvad, kõik saab hooldatud kiirelt ja efektiivselt!
Üks masin, kuid üle kümne trimmerimehe töö ühe korraga tehtud. Päikeseparkide hooldus ning kõik muud võimalikud haljasalat – raadio teel juhitavad niidumasinad Barbieri on hea ja kindel valik!

Ühe võimalusena võimalik päikesepargi maa ala niitmiseks ka lambad  võtta … kui aga loomapidamiega ennast siduda ei taha, siis kaugjuhitavad hooldusniidukid Barbieri on kindel valik niidutööde teostamiseks!

Soovid kaugjuhitavate nõlvaniidukite demo ehk näha neid reaalselt töös, võta julgelt meiega ühendust! Soovitame sinu vajadustele õige niiduroboti mudeli!