Ka pasesi 2023 - messi pilt

Barbieri nõlvaniidukite esitlus Leedus

„Ką pasėsi… 2023” 30. märts – 1. aprill 2023 rahvusvaheline põllumajandusnäitus Leedus Kaunases. VMU Põllumajandusakadeemias toimuv näitus annab külastajatele võimaluse tutvuda uusimate tehnoloogiate, seadmete projekteerimise ja juhtimislahendustega. Aiatäht OÜ esitleb antud messil Barbieri nõlvaniidukeid. Kohapeal saab tutvuda nõlvaniiduki mudeliga X ROT 80-EVO.

X Rot 80 on kergekaaluline roomikkonstruktsioonil niidumasin, mis on täielikult juhtpuldi kaudu kaugjuhitav. Ideaalne niitmiseks ka nõlvadel (kaldenurk kuni 45°)!

Tänu juhtpuldile saab operaator viibida masinast eemal 200m raadiuses ning ei puutu kokku tolmu ega müraga. Antud hooldusniiduk on mõeldud kõrge rohu multšimiseks, liigub kergelt kallakutel ja ebatasasel pinnasel. X ROT  lõikab ühe tera pöörlevate otstega, tänu millele on nuga kaitstud kahjustuste eest. Lõikekõrguse reguleerimine käib lihtsalt juhtpuldi kaudu (3-15 cm). Töölaius: 80 cm. Mootor: 13 hj Kawasaki bensiinimootor. Lihtne niita edaspidi kui ka tagurpidi. Sobib ka töötamiseks päikesepaneelide ja väga madalate konstruktsioonide all. Barbieri hooldusniiduk teeb töö ära piirkondades, kuhu niidukite ja suuremate põllumasinatega juurde ei pääse. NB! Barbieri tootevalikus ka elektriline nõlvaniiduk eRot 70-EVO.

Lisainfo Barbieri nõlvaniidukite kohta: SIIT